Ogłoszenia Parafialne

7 Niedziela zwykła – 20.02.2022

 

Z racji – wspomnienia w miniony wtorek bł. Ks. Michała Sopoćki – prezbitera, spowiednika i współpracownika św. Siostry Faustyny dzięki życzliwości ks. Abp Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego otrzymaliśmy Relikwie I stopnia!

 

Kalendarz liturgiczny:

  • W poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Damiana bp. dr Kościoła
  • We wtorek – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, APOSTOŁA
  • W środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika oraz bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, prezbitera, patrona harcerzy

 

Zapraszam do udziału w Nabożeństwie 40-godzinnym przed Wielkim Postem. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie godzinę po pierwszej Mszy św. oraz g. przed Mszą popołudniową (8:50 -10:00; 15:00 – 16:00).

 

Zapraszam na spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania uczniów klasy VII i VIII w piątek , 25.II. na Mszę wieczorną o g.18.00, a później na spotkanie w sali św. Franciszka.

 

Dzisiejsza niedzielna składka przeznaczona na pokrycie rachunków za prąd i ogrzewanie za miesiąc grudzień i styczeń. Można złożyć ofiarę także w przyszłym tygodniu!

 

Dziękuję bardzo Państwu Kowalikom z ul. Szlacheckiej 158 za wysprzątanie świątyni wraz z Panią z Komitetu i złożoną ofiarę a Państwu spod nr. 154, 155 za złożoną ofiarę na środki czystości.
W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin z ul. Szlacheckiej 157, 171, 177, 179, 184

 

ks. Ryszard