Ogłoszenia Parafialne

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 09.01.2022

 

Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy oficjalnie liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Świąteczny wystrój i tradycja śpiewu kolęd trwa do MB Gromnicznej, 2 lutego.

 

ORSZAK KOLĘDOWY MEDRCÓW g. 9.40 do 11.00

 

Tematem tegorocznego Orszaku Trzech Króli jest świętowanie.
Podejmiemy refleksję nad dobrą głęboką refleksją jak przeżyliśmy Święta Bożego Narodzenia? Czy konsekwencją jest radość w naszych sercach?
Kolędą przewodnią Orszaku Trzech Króli 2022, będącą źródłem hasła tegorocznego orszaku, które wybrzmiewa w scenach, w hasłach konkursów czy w okrzykach rycerzy – jest kolęda „Z narodzenia Pana”. Zapraszamy na wspólne kolędowanie z duetem : Dawidem Pyrda i Mateuszem Tomanekiem . Na co dzień – dwaj przyjaciele tworzący projekt muzyczny Chłopcy z czytelni. Mają w swoim dorobku piękne pastorałki, dzięki którym potrafimy popatrzeć na Boże Narodzenie oczyma dziecka. W swoich piosenkach zawsze mówią o tym, co ważne. Oprócz autorskich pastorałkę zaśpiewają też razem z Wami znane i lubiane kolędy. A wszystko po to, żeby żeby Bóg prawdziwe narodził się w naszych sercach.

 

Za tydzień składka inwestycyjna.

 

Dziękuję bardzo Rodzinom z ul. Szlacheckiej 29,25,44,40 za utrzymanie w czystości kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin ul. Złotej oraz ul. Szlacheckiej 54,56,62,66,68