Ogłoszenia Parafialne

Podziękowania dla parfii

 

Drodzy Parafianie,

 
Z całego serca chciałabym wam podziękować w imieniu całej drużyny Szlachetnej Paczki w Gminie Zabierzów. Dzięki udostępnieniu salki parafialnej w dniach 11 – 13 grudnia tego roku, mogliśmy przeprowadzić 20 edycję Szlachetnej Paczki w naszej gminie. Salka służyła nam jako magazyn, do którego darczyńcy przywozili paczki dla rodzin w potrzebie z terenu naszej gminy. Dzięki waszej hojności, dotarliśmy z pomocą do 16 rodzin (dwa razy więcej niż w zeszłym roku).
Serdeczne podziękowania dla księdza proboszcza, który nad wszystkim czuwał i upewniał się, czy aby nam niczego nie brakuje.
Chciałabym w tym miejscu również przekazać wam najszersze życzenia z okazji zbliżających się Świąt. Niech nowo narodzony Jezus wam błogosławi we wszystkim co robicie i niech Jego miłość pozostanie w waszych sercach na zawsze.
 
Dziękuję,
Karolina Kadis
Szlachetna Paczka Gmina Zabierzów