Ogłoszenia Parafialne

34 Niedziela zwykła – 26.11.2023 – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  • W czwartek – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA
  • W sobotę 2.XII. – pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych Róż Żywego Różańca.
    Odwiedzin chorych w tym dniu nie będzie. Będą miały miejsce przed Świętami, w sobotę, 23.XII.

 

Przeżywamy ostatni tydzień roku kościelnego. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu – czas oczekiwania na przyjście Pana.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w „Roratach”, czyli Mszach świętych adwentowych ku czci NMP, z którą chcemy przygotować się do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Roraty będą odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 (w środy o godz. 8.00).

 

Pierwszego dnia Rorat (3.XII) dzieci otrzymają Dzienniczek, do którego będą wklejać samoprzylepne pamiątki udziału w nabożeństwach.

 

Bardzo proszę o przygotowanie lampionów adwentowych. Od dzisiaj będzie można włączyć się w „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” poprzez nabycie świecy Caritas. Będzie można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne.

 

Bardzo więc dziękuję wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom za dotychczasową troskę i zainteresowanie sprawami nowych dróg prowadzących do świątyni!

 

Dziękuję bardzo Paniom i Panom którzy w sobotę m.in. z Wielkiej Wsi ul. Spokojna 1,18,23, 30,37,51 …..ul. Widokowej 6,25 ul.Kluczwody 32 , 38,39 podjęli dyżur w trosce o czystość i piękno naszego kościoła , za ofiarowane kwiaty, i złożoną ofiarę na fundusz sprzątania.
W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin z ul. Krótka 27,23,34,29,45