Ogłoszenia Parafialne

2 Niedziela Wielkanocna – 16.04.2023 – Święto Miłosierdzia Bożego

 

Otworzyłem swe serce jako żywe źródło miłosierdzia, niech z niego czerpią wszystkie dusze życie, niech się zbliżą do tego morza miłosierdzia z wielką ufnością…(słowa Jezusa zapisane w "Dzienniczku" Św. Siostry Faustyny – Dz.1520)

 

Od dzisiaj przeżywamy 79 Tydzień Miłosierdzia (składka na potrzeby Caritas).

 

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy z kolei Tydzień Biblijny. W najbliższy czwartek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej!

 

Dzisiejsze święto uczcimy przed każdą Msza św. śpiewaną Koronką do Miłosierdzia Bożego!

Dzisiejsza niedziela kończy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Pani Marita Benke -Gajda – artystce plastyk i pani Teodorze Wojciechowskiej Wawrzyk – artystce plastyk bardzo dziękuję za pomoc w rozstrzygnięciu konkursu na najpiękniejszą palmę …Pragnę poinformować o rozdaniu na Mszy św. o g. 10.00 nagród za udział w konkursie palm wielkanocnych! Proszę jednocześnie o osobisty odbiór palm z sali św. Franciszka po Mszach św. w niedziele lub w tygodniu po jednoczesnym powiadomieniu Pana Kościelnego!

GRATULUJĘ NAGRODZONYM!

 

Dziękuję bardzo za wczorajszy dyżur Rodzinom z domów ul. ul. Szlacheckiej ul. Piaski złożoną ofiarę na fundusz sprzątający. W najbliższą sobotę, 22.IV, proszę o podjęcie dyżuru mieszkańców ul. Piaski 15,21 ul. Spokojna 3,4,5,6

 

Ks. Ryszard