Ogłoszenia Parafialne

25 Niedziela zwykła – 18.09.2022r.

 

W bieżącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:

  • W poniedziałek – św. Januarego bp. i męczennika
  • We wtorek – św. Andrzeja Kim Taeonga i Towarzyszy
  • We środę św. Mateusza App.
  • W czwartek – bł. Bernardyny Jabłońskiej
  • W piątek – św. Pio z Pietrelciny, zakonnika

 

W czwartek po Mszy św. wieczornej po dwóch latach przerwy spotkanie Kręgu Biblijnego o g.18.45 w Sali św. Franciszka!

 

Msza św. w intencji małżeństw przeżywających jubileusz 10cio, 15sto, 20sto, 25cio, 30sto, 40sto i 50cio lecia i więcej będzie miała miejsce 13 października br. o godz. 17.00. – nabożeństwo fatimskie! Bardzo proszę o zgłaszanie po Mszach świętych do zakrystii małżeństw, które w tym roku obchodzą swoje jubileusz!

 

Dzisiaj dzień składki inwestycyjnej na organy i remont drogi dojazdowej. Bóg zapłać za ofiary tym, którzy o tym pamiętali. Można złożyć ofiarę na ten cel na subkonto bankowe lub w kopertach także w przyszłą niedzielę.

 

Wyjazd pielgrzymki ŚLADAMI ŚWIĄTYN PODKARPACIA · PRZEMYŚL · KRASICZYN · KALWARIA PACŁAWSKA · KROSNO · TERMIN: 24-25.09.2022/ sob – ndz / godz. 5.00 z pod parafialnego parkingu!

Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik w najbliższą sobotę, 24.IX. program na afiszu. Wyjazd o g.9.00 Zapisy przy zakrystii na stoliku! Na stoliku z prasą religijną są wyłożony jest GOŚĆ NIEDZIELNY do którego zakupienia i przeczytania bardzo serdecznie zachęcam!

 

Dziękuję bardzo Rodzinom z ul. Kluczwody 4,6,14,18,32,38 za sprzątanie kościółka złożoną ofiarę i kwiaty, które wraz z kwiatami wczorajszej Młodej Pary Karoliny i Rafała Radwanek tworzą piękną kompozycje ozdobną świątyni! Bóg Zapłać!

W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin z Ujazdu z ul. Świerkowej 15,18,23,25 ul. Sosnowa 3,9 / Proszę o kontakt przed sprzątaniem!

 

WSZYSTKIM ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI I BŁOGOSŁAWINYCH NADCHODZĄCYCH DNI „SZCZĘŚĆ BOŻE”
Ks. Ryszard