Ogłoszenia Parafialne

Wygraj wielbłąda dla swojej miejscowości!

 

Mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny strój wielbłąda do wielokrotnego użytku weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2021 roku, jeżeli sytuacja związana z pandemią pozwoli na organizację OTK w takiej formie. Wielbłąd przydać się może także na następne lata.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2021.

Strój wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Konkurs trwa od 15 listopada 2020 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2020 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – strój wielbłąda + kolorowy pakiet rekwizytów + 5.000 czekoladek
II miejsce – 3.000 czekoladek
III miejsce – 2.000 czekoladek

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB „Orszak Trzech Króli – Fundacja”. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie www.orszak.org

 

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<