Ogłoszenia Parafialne

BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT !!!

 

Obecnie z obowiązującymi przepisami państwowymi  w poszczególnych Mszach świętych oraz we wszelkich innych celebracjach może uczestniczyć:

  1. do dnia 11 kwietnia 2020 r. /a więc w Wielki  Czwartek , Wielki  Piątek i Wielką Sobotę  – może  maksymalnie 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę  -/proszę  Czcigodnych Parafian o ZROZUMIENIE  i korzystanie z łączy transmisyjnych gdyż Rodziny zamawiający intencje  zgłosiły już  swoją obecność/
  2. od dnia 12 kwietnia 2020 r. a więc od Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego do odwołania – maksymalnie 50 osób, wliczając w to uczestników i sprawujących posługę.
    Jeśli pojawią się nowe przepisy państwowe, dotyczące zgromadzeń religijnych, mamy  się do nich dostosować i uwzględnić je w praktyce duszpasterskiej.

      ZARAZ  PO UROCZYSTOŚCI  REZUREKCYJNEJ  W  ŁĄCZNOŚCI  DUCHOWEJ  ZE WSZYSTKIMI  PARAFIANAMI  ZASIADAJĄCYMI  DO ŚNIADANIA WIELKANOCNEGO  odmówię   MODLITWĘ  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA POKARMU!

                                                                                                        

Ks. Ryszard

 

AKTUALIZACJA: Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 9 kwietnia 2020 r. punkt 2. powyższego komunikatu zostaje zniesiony do co najmniej 19 kwietnia 2020 r. – liczba osób, które mogą przebywać na Mszach Świętych dalej wynosi 5, nie licząc osób sprawujących posługę.