Ogłoszenia Parafialne

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 17.05.2026

 

Dzisiaj komunia św. dla dzieci kl. III odbędzie się o g. 9.30 – i o g. 11.00 Proszę, by osoby niezainteresowane bezpośrednio tą uroczystością wybrały inną godzinę Mszy św. Dzieci klasy III przez cały tydzień w sposób uroczysty będą uczestniczyć we Mszy św. i przyjmować Komunię św. przedłużając w ten sposób swoje dzisiejsze święto. W związku z tym Msza święta w najbliżsą środę (20.V) będzie o godz. 18.00.
Pielgrzymka dzieci kl. III wraz z Rodzicami oraz z chętnymi pielgrzymami do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 30.05. 2025 wyjazd spod kościoła o godz. 8.00

W przyszłą niedzielę (24.V) podczas Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klasy IV będą obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź przed Rocznicą w sobotę, 23.V. 2026 od godz.17.00 do 18.00

 

Kalendarz liturgiczny:

  • Dzisiaj – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  • Za tydzień w niedzielę – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHAŚWIĘTEGO
  • Za 8 dni w poniedziałek – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA – odpust parafialny Msze święte o g. 8.00 a w intencji WSZYSKICH PARAFIAN o g.18.00
    Uroczystą Sumę o godz. 18.00 odprawi i kazanie wygłosi Ks. doktorant Marek Ruciński

 

Drodzy Rodzice!
Z radością ogłaszamy rozpoczęcie działalności parafialnej scholi dziecięcej. Chcemy, aby niedzielna Msza Św. była dla dzieciaków czasem pełnym radości, wspólnego śpiewania i budowania wspólnoty. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym, które lubią śpiewać i chcą
spędzić czas w fajny sposób. Nie wymagamy wcześniejszego przygotowania muzycznego.
Będziemy śpiewać na niedzielnych Mszach Św. o godz. 10.00. Próby planujemy raz w tygodniu oraz przed Mszą Św. Na pierwszych spotkaniach ustalimy dogodny dla wszystkich termin prób.
Pierwsza próba: 21.05.2026 r. czwartek o godz. 18.45 w kościele zaraz po majówce.
Zapraszam serdecznie!

Dorośli!
Nie musisz mieć profesjonalnego przygotowania muzycznego – wystarczy radość ze śpiewu i chęć wspólnego wielbienia Boga
Data 20 maja środa . np. 19:00 Miejsce…. Sala św. Franciszka Dołącz do nas i twórz wspólnotę!

 

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na prace remontowe w elektryce w naszym kościele w ramach składki inwestycyjnej!

 

Bardzo dziękuję Rodzicom dzieci kl. III za przygotowanie świątyni na niedzielę.
W przyszłym tygodniu zapraszam Rodziców dzieci kl. IV