ŚWIĘTO ŚW. RODZINY – 28.12.2025
W ŚRODĘ 31.12.2025 NIESZPORY I MSZA ŚW. ZBIOROWA O G. 16.30
- W czwarek – NOWY ROK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI.
Msze święte o godz. 8.00 , 10.00 i 16.00 - W przyszłym tygodniu – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
Składka przeznaczona na misje
Będzie można zabrać poświęcone kadzidło, węgielek i kredę
Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice…!
Już niedługo uroczystość Trzech Króli. My bardzo często traktujemy tę historię jak bajkę, która nie ma nic wspólnego z naszym życiem. A prawda jest zupełnie inna.
Dlatego pragnę z całego serca zaprosić Was na piękną uroczystość. 6 stycznia o godzinie 9.30 każdy z nas na chwilę zamieni się w prawdziwego króla. Otrzymacie korony, przy akompaniamencie Orkiestry Młodziezowej ruszymy w pochodzie poprzez Ujazd, ale przede wszystkim będziecie mogli tak jak biblijni monarchowie przyjść do małego Jezusa i oddać Mu pokłon Podobnie jak w tamtym roku towarzyszyć nam będą młodzi ludzie ze Staromiejskiej Orkiestry Młodziezowej.
Wspólnie zaśpiewamy kolędy ale co najistotniejsze: być może uda nam się spojrzeć na te święta oczyma małego dziecka, a wtedy zrozumiemy, że szczęście jest bliżej niż myśleliśmy. Nie może Was zabraknąć.
Przy wyjściu obok konfesjonału znajduje się woda święcona, którą można zabierać do domów.
Dziękuję bardzo osobom z Komitetu , które wczoraj podjęły dyżur w trosce o czystość i piękno kościoła.