Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela zwykła – 28.01.2024

 

Kalendarz liturgiczny:

  • We środę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • W piątek – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB GROMNICZNEJ)
    XXI Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święta 18.00. Składka przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Proszę przynieść świece, które zostaną poświęcone w czasie Mszy św.
    Zapraszam chętnych do pomocy przy rozbieraniu Szopki i wystroju Bożonarodzeniowego po Mszy św. wieczornej.
  • 2.II – pierwszy piątek miesiąca – Msza św. o godz. 18.00, po niej Litania do Serca Pana Jezusa . Spowiedź codziennie przed Mszą św., w piątek od godz. 17.00.
  • 3.II – pierwsza sobota miesiąca odwiedziny chorych z Komunią świętą  od godz. 9.30. Na Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.

 

W środe zakończy się Wizyta duszpasterska w naszej parafii.
Pon g.15.00 Ujazd ul. Smocza ul. Ogrodowa
Wt g.15.00 Ujazd ul Świerkowa od nr 4
Środa g. 15.00 Ujazd ul. Różana ul. Tatrzańska ul. Zielona

Proszę o kontakt telefoniczny / 12/ 285-16-96 gdyby Państwu odpowiadał inny termin odwiedzin duszpasterskich!

Składam serdeczne Bóg zapłać za spotkania w domach, chwile wspólnej refleksji, modlitwę i udział w Mszach świętych w intencji odwiedzonych, a także za okazaną gościnność i złożone ofiary. Lektorom i ministrantom dziękuję za towarzyszenie w czasie kolędy. Złożone ofiary służą następującym celom i dziełom: na utrzymanie seminarium duchownego, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, budownictwo sakralne, pomoc misjom, bratnią pomoc dla księży chorych i emerytowanych, wsparcie dzieł charytatywnych. Część pozostaje do dyspozycji parafii i duszpasterza.

 

Dziękuję rodzinom pełniącym z ul. Narodowej 51,58,72,74 dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału.
W przyszłym tygodniu 3.02. 2024 zapraszam przedstawicieli rodzin z Ujazdu, z ul.Narodowej 61,67,76/2, 80,84,,86