Ogłoszenia Parafialne

12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023

 

Kalendarz liturgiczny:

  • W środe – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • W czwartek UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
    Msza Święta 19.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy wieczornej.
    Można uzyskać odpust zupełny za używanie z czcią przedmiotu pobożności, pobłogosławionego przez Ojca Świętego lub przez jakiegokolwiek biskupa wraz z wyznaniem wiary w dowolnie zatwierdzonej formie.
    Składka przeznaczona na „świętopietrze”.

 

W piątek 30.VI, zakończenie nabożeństw czerwcowych.

 

W I sobotę (1.VII). zmiana tajemnic Różańcowych Róż Żywego Różańca.

 

Począwszy od czwartku Msze św. wieczorne w ciągu wakacji będą o godz. 19.00 a w okresie wakacyjno-urlopowym od pierwszej niedzieli lipca /tj. 2.07.2023/ do pierwszej niedzieli września /tj. 3.09. 2023/ nie będzie Mszy św. o g. 16.00 i w środę o 8.00!

 

Sprawy kancelaryjne będą z uwagi na okres urlopowy załatwiane w niedzielę po Mszach św.!!!

 

<<Bóg Zapłać>> wszystkim Ofiarodawcom z zeszłej niedzieli na składkę remontowo – inwestycyjną, która wyniosła 3,570 PLN a Panśtwu z ul. Brzozowej, którzy pragnęli zachować anonimowość dziękuję jeszcze raz za ofiarę, dzięki której mogliśmy zakupić dwa piękne ornaty!

 

Dziękuję bardzo Paniom i Panu, Państwu – Rodzinom, którzy/re wywiązali/ły się z corocznego dyżuru w trosce o czystość i piękno naszej świątyni.
Dziękuję w tym tygodniu Rodzinom z: ul. Zarzecze Brzezie nr. 9,10,18 za troskę o czystość naszej świątyni, kwiaty oraz złożoną ofiarę przez Pana Adama.
W przyszłym tygodniu sprzątanie przejmuje Komitet Sprzątający aż do końca sierpnia!

 

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o Panu Bogu, modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Wszystkim życzę wspaniałego zdrowego wypoczynku!

 

Z kapłańską modlitwą oraz błogosławieństwem….
ks. Ryszard Barański