Ogłoszenia Parafialne

30 Niedziela zwykła – 24.10.2021r.

 

Dzisiaj Niedziela Misyjna i rozpoczęcie ogólno kościelnego Tygodnia Misyjnego!

 

Przed nami następujące święta i wspomnienia:

  • W czwartek – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
  • W niedzielę – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
    (składka przeznaczona na budownictwo sakralne)
  • W poniedziałek (1.XI) – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
    Msze święte będą w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 14.00. Msza św. o 14.00 w intencji wszystkich zmarłych parafian. Po niej Procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych na cmentarzu (czytanie Wypominków jednorazowych). Mszy św. o 16.00 nie będzie.

 

Okazja do Spowiedzi w najbliższych dniach pół godziny przed Mszą św. (od 16.30).

 

Zapraszam na ostatnie Nabożeństwa Różańcowe ofiarowane w intencji zmarłych. W niedziele o 15.30, w dni powszednie po Mszy św.

 

Lektorów i ministrantów zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę (31.X) po Mszy św. o godz. 10.00. Zapraszam także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

 

Dzieci proszę o przyniesienie na nabożeństwo różańcowe (najlepiej we wtorek) książeczek z wklejonymi wizerunkami Matki Bożej. Będą do odbioru w czwartek . A w najbliższy piątek zapraszam na podsumowanie udziału w nabożeństwach połączone z drobnymi nagrodami.

 

Dziękuję bardzo Rodzinom z ul. Narodowej z ul. Jeziorańskiej, które złożyły ofiarę na przygotowanie świątyni na najbliższą niedzielę. W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin: z ul. Jeziorańskiej 27,29,31,34,46