Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021

 

Msza św. Rezurekcyjna o 6.00 rano pozostałe Msze święte dzisiaj i jutro – w drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy – tak jak w każdą niedzielę!

 

W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – Akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu w czasie Mszy świętych!

 

Bóg zapłać tym, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego poprzez zaangażowanie w liturgii, czuwania oraz przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

Drogim Parafianom dziękuję za ofiarowane kwiaty do Grobu Bożego wokół Groty NMP Niepokalanej ale też za przygotowanie tak pięknego wystroju kościoła!!!
Dziękuję bardzo za wczorajszy dyżur Rodzinom z domów ul. Różana, ul. Zielona.
W najbliższą sobotę, 10.IV proszę o podjęcie dyżuru mieszkańców ul. Różana nr-y: 19, 27, 29, 33, 50, 52

Panom Adamowi, Karolowi i Pawłowi za poświęcony czas i za zorganizowanie kwestii technicznych transmisji internetowej. Drogim Parafiankom za troskę o świeże obrusy na ołtarzach, stolikach oraz świeżą bieliznę kielichową, alby służące do liturgii. Panu organiście Michałowi za wsparcie śpiewem. Dziękuję wszystkim Parafianom za udział transmisyjny czasu czuwania w liturgii.

DZIĘKUJĘ WAM ZA WASZĄ ŁACZNOŚĆ DUCHOWĄ!
Dziękuję DROGIM POBOŻNYM PARAFIANOM, którzy w ostatnich tygodniach poprzez swoje ofiary wsparli parafię /wpłacane na konto lub składane do skrzynki pocztowej koło wejścia na plebanie/ i tym WSZYSTKIM , którzy
zamierzają wspierać dalej naszą świątynie!
Niech Wam Dobry Bóg za Wasze starania, pracę i ofiarę stokroć wynagradza!

 

W Diakoni Apostolstwa Chorych ujętych mamy ok. 60 osób -Seniorów, którzy są  unieruchomieni w domu. Przygotowujemy dla nich paczki, jako dowód na to, że o nich pamiętamy. Paczki nie musza zawierać artykułów pierwszej potrzeby. Mogą to być: m.in. kakao (ew. czekolada do picia), herbata (owocowa, zielona), owoce (pomarańcze, mandarynki, grejpfruty) lub owoce w puszce (brzoskwinie, ananasy) soki owocowe, kawa bezkofeinowa (ew. kawa Inka), „Ptasie mleczko”.
Dary można dostarczyć  także  po Świętach do soboty rano pod salę św. Franciszka.

 

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzę Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!!!