Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021

 

Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00, popołudniowa Msza święta – o 16.00.
Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.15, Msza św. o 18.00.

 

  • Jutro w poniedziałek – wspomnienie św. Klemensa Marii Hofbauera, prezbitera
  • We środę – wspomnienie św. Patryka, biskupa
  • W czwartek – wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła
  • W piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

 

W związku z prośbami parafian informujemy, że zwiększyliśmy ilość możliwych dokonań rezerwacji w ciągu jednego dnia do 5 (poprzednio 2). Jednocześnie chcemy poinformować, że w rezerwacjach zbiorowych pojawiła się możliwość rezerwacji na Mszę Św. Zbiorową na Św. Józefa tj. 19 marca.

 

Rekolekcje Wielkopostne w naszym kościele w dniach 26 – 29.III.2021 Spowiedź parafialna przed Świętami Wielkanocnymi w naszym kościele będzie miała miejsce dnia 29.III (Wielki Poniedziałek) od 15.00 -18.00

 

W przyszłą niedzielę ofiara na tacę będzie przeznaczona na pokrycie remontu prezbiterium i modernizację naszego kościelnego obiektu. Można nabywać w zakrystii cukrowe Baranki Wielkanocne (ofiary przeznaczone są za pośrednictwem Caritas dla biednych i potrzebujących). Równocześnie zwracam się z uprzejmą o przekazanie 1% podatku na chorą Aleksandrę Kozę.

 

Bardzo dziękuję Paniom i Panom, rodzin z ul. Zarzecze 14,29/1,29/2 ,48 ul. Spokojna 84 ul. Brzozowa 8 którzy wczoraj podjęli troskę o  czystość kościoła oraz za złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę zapraszam przedstawicieli rodzin: ul. Modrzewiowa 33, 35, 38, 43, 43A/1 , 43A/2, 53

 

W naszej świątyni przeprowadza się JONIZACJE antybakteryjna a w sobotę wieczorem oraz w godzinach rannych i po kolejnych Mszach św. niedzielnych wszystkie ławki, klamki itp. uchwyty zostały umyte specjalnymi środkami dezynfekującymi!

 

Proszę wiernych, aby w tym samym czasie w swoich rodzinach odmawiali różaniec w duchowej łączności z kapłanami w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

 

Ks. Ryszard