Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela zwykła 31.01.2021

 

Dzisiaj rozpoczynamy modlitewne przygotowanie do Wielkiego Postu przez Czterdziestogodzinne Nabożeństwo, czyli adorację Najświętszego Sakramentu przez trzy kolejne niedziele: 31.I. 7.II. i 14.II 2021.

31.I. i 7.II.2021 adoracja będzie miała miejsce od godz. 11:00 do 16:00, wg ustalonego harmonogramu dla poszczególnych rejonów parafii.
14.II adoracja będzie trwała godzinę po pierwszej i drugiej Mszy dopołudniowej oraz godzinę przed Mszą popołudniową.

 

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZEZ PARAFIAN!

 • 11.00-12.30 ul. Szlachecka ul.Narodowa ul. Kluczwody ul. Nad Potokiem ul.Wiśniowa ,ul. Stroma ul. Szkolna ul. Skotnicka ul. Zarzecze , ul. Brzozowa ul. Lipowa
 • 12.30-14.00 ul.Jeziorańska ul.Słoneczna ul.Radosna ul.Reja -Krokusowa -Łąkowa –ul.Spokojna-Kulki, ul. Piaski ul. Złota ul. Akacjowa ul. Parkowa ul. Żródlana ul.Osiedlowa ul. Kasztanowa ul. Widokowa, ul. Graniczna, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa 14.30 -15.30  ul. Kluczwody ul. Zielona ul. Różana ul.Tatrzańska ul.Ogrodowa ul. Jurajska, ul. Krótka,  ul.Smocza ul. Ujazdowska, ul.Modrzewiowa i MIESZKAŃCY INNYCH MIEJSCOWOŚCI

 

Kalendarz liturgiczny:

 • We wtorek– ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB GROMNICZNEJ 2.II)
  XXV Dzień Życia Konsekrowanego g. 9.00 i 18.00.
  Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Proszę przynieść świece, które zostaną poświęcone w czasie Mszy św. (Jest wielka prośba, żeby uważać na kapiący wosk, zarówno w kościele jak i na zewnątrz, tam gdzie jest wykładzina i kostka.)
 • W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy (5.II) Jest to I piątek miesiąca. Po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź codziennie przed Mszą św. (w piątek od godz. 17.00).
 • W sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników (6.II) I sobota miesiąca odwiedziny chorych z Komunią świętą od godz. 9.00 Proszę o telefoniczne zgłoszenia!
  Na Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.

 

W ubiegły czwartek w naszej Parafii zakończyły się Eucharystyczne Spotkania Kolędowe. Składam serdeczne „ Bóg zapłać„ za wspólne modlitwy, udział w wieczornych Mszach świętych i za złożone ofiary, które służą następującym celom i dziełom: dla Kurii Metropolitarnej na potrzeby diecezji (w tym Seminarium Duchownego i UPJPII), na misje, na bratnią pomoc dla księży chorych i emerytowanych, na dzieła charytatywne. W najbliższa niedziele 7.II 2021 zapraszam Dzieci z kl. III wraz z Rodzicami Mszę św. o g.16.00 w czasie której zostaną wręczone książeczki do modlitwy.

 

W przyszłym tygodniu zapraszam do sprzątania kościoła przedstawicieli rodzin: ul. Kulki 10,11,12,18…. ul. Łąkowa 3,10,12, 17 ….ul. Reja 2,18,28

 

OGŁOSZENIA O KTÓRE PROSZONO!!!!

W niedziele 14. Lutego czyli we wspomnienie św. Walentego będziemy mieć okazję, aby okazać serce 2-letniemu Kubie. Kuba choruje na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni, choroba ta zabrała mu dzieciństwo a powoli odbiera życie. Tego dnia po każdej Mszy św. odbędzie się kiermasz ciast. Ciasta będą pakowane w pudełka MIŁOŚCI . Koszt takiego pudełka to 20 zł, ale zachęcamy do ofiar serca, abyśmy wspólnie podzielili się miłością z małym Kubą.

W imieniu organizatorów
Malgorzata Szumiec

 

Na prośbę Pani Marii Talar matki chrzestnej Oli, która była obecna u nas w kościele i prosiła o wsparcie nas wszystkich na zakup leku, przekazuję informację, że została utworzona grupa licytacyjna na FB. Ola Koza wsparcie w walce z mukowiscydozą. Możecie Państwo na tej grupie wystawić przedmioty, które ktoś inny zakupi i w ten sposób dodatkowo pomóc w leczeniu młodej kobiety walczącej z chorobą.