Ogłoszenia Parafialne

16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.07.2020

 

W bieżącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:

  • W poniedziałek – bł. Czesława, prezbitera
  • W środę – św. Marii Magdaleny
  • W czwartek – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAKONNICY, patronki Europy
  • W piątek – św. Kingi, dziewicy
  • W sobotę – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  • W niedzielę – świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP

Zapraszam posiadaczy samochodów, motorów, rowerów i jakichkolwiek innych pojazdów do poświęcenia tychże w dzień wspomnienia św. Krzysztofa, czyli w sobotę, 25.VII. Poświęcenie będzie miało miejsce po Mszy św. o godz. 19.00 i po każdej Mszy świętej w przyszłą niedzielę- na placu przy kościele i na parkingu.
Zachęcam do parkowania na alei wokół kościoła a jednocześnie do unikania parkowania na chodniku. Osoby przyjeżdżające w pierwszej kolejności na parking proszone są o parkowanie w głębi parkingu przy ogrodzeniu, a nie na skraju przy ulicy, gdyż następne samochody nie mogą już zaparkować, chociaż jest wolne miejsce.

 

Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na pokrycie kosztów dwukrotnego malowania zewnętrznych ścian kościoła i plebani – magazynu, toalety itp. to /ok 850 m2 x 2/ oraz barierek przy wejściu głównym oraz przy zejściu do Sali św. Franciszka . Zostały także wymalowane i zabezpieczone parapety! Ofiary przeznaczone będą na pokrycie kosztów oraz zakupów 260 litrów materiałów i farb do odnowy elewacji naszego kościoła.

 

Dobrowolne ofiary, które można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem „KOŚCIÓŁ” /za , które z góry dziękuje w imieniu wszystkich zatroskanych Parafian/

 

Panom Józefowi Szumcowi, Mieczysławowi Sikorskiemu , Krzysztofowi Sikorskiemu , Sławomirowi Sendor , Bartłomiejowi Szczuka, Maciejowi Góralczykowi, Zdzisławowi sowie, Kazimierzowi Smotrzykowi, Andrzejowi Kamyszowi za pielęgnacje roślin przed wejściem a nade wszystko Panu Prezesowi Dariuszowi Kopek z Firmy ESTEcolor z Kochanowa k/Zabierzowa za duży upust przy zakupie farb – składam najserdeczniejsze podziękowanie za bezinteresowną ofiarowaną pracę i czas dla dobra DOMU BOŻEGO!
Paniom – Pani Agnieszce i Stanisławie za smaczne ciasto i kawę dla pracujących przy świątyni!

 

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i nadchodzącego tygodnia!