Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

 

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo majowe dziś /w każdą niedzielę/ o godz. 15.30, a codziennie w dni powszednie po Mszach Św. 

 

Przed nami następujące święta i wspomnienia:

  • W poniedziałek – wspom. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków i hutników 
  • We wtorek  – wspomnienie bł. Stanisława Kazimierczyka , prezbitera
  • W środę – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA
  • W piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej – dzień imienin Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Otoczmy Jego Osobę naszą modlitwą.

 

Z powodu panującego zagrożenia koronawirusem I  komunia dzieci kl. III została przeniesiona na niedzielę 20 września 2020 o g.10.00, a dzieci rocznicowe kl. IV na niedzielę 30 sierpnia 2020 r. o g. 16.00.

 

Bardzo dziękuję Paniom Teresie Wojtaszek, Marioli  Kurbiel , Katarzynie Czepielik-Szumiec, Beacie  Matysiak, Barbarze Kołacz, Barbarze i Ryszardowi Paluszewskim oraz  zespołowi Pań z Rudawy z Panią  Sołtys z miejscowości Bosutów Katarzynie Herman, Beacie Renacie i Robertowi  Zięcik, Czesławie i Władysławowi Widłak z Krakowa za uszycie prawie pół tysiąca  maseczek  /materiałowych wielokrotnego użytku/ oraz  pragnącym pozostać anonimowym darczyńcom rękawiczek ochronnych – w ramach akcji Parafia Brzezie-Misjom w Boliwii!
BÓG ZAPŁAĆ! 

 

Bardzo dziękuję  Paniom z ul. Osiedlowej 1, 7, 12, /16/, 18, którzy wczoraj zatroszczyły się o czystość i piękny wygląd naszego kościółka oraz za złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu /piątek wieczorem/ zapraszam  przedstawicieli rodzin z ul. Osiedlowej: 22,24,26,28,30,32 

 

Zapraszam na KWADRANS Z BIBLIĄ o g.9.30, a o g.11.00 na kawę z Ks. Proboszczem i Goścmi z misji boliwijskich Państwa Paulinę i Rene CONDORII – PADILLA!