Ogłoszenia Parafialne

Szlachetna Paczka – Relacja i Podziękowania

Relacja wolontariusza Szlachetnej Paczki P. Moniki Biernackiej z przekazania darów.

„Pani Katarzyna i jej córka były bardzo zaskoczone wielkością paczki. Ten błysk w oczach kiedy wnosisz do domu „nastą” już paczkę i widzisz zachwyt w oczach domowników, a po chwili słyszysz jak córka mówi, tyle tego, ze chyba nam się w domu nie zmieści. Uśmiech i radość nie miały końca. Nie mogły uwierzyć własnym oczom. Edyta bardzo szybko rozpakowała pudełko ze swoim imieniem. Cieszyła się ze wszystkich prezentów. Tablet wywołał łzy szczęścia. Ciągle rozglądała się z niedowierzaniem. Pani Katarzyna z zachwytem spoglądała do kuchni, gdzie stała lodówka i pralka. Rodzina bardzo wzruszyła się na widok tylu rzeczy. Podczas gdy córka oglądała ubrania, mama rozpakowała swój prezent, wyjęła żelazko i przyłożyła je do siebie, rozpłakała się ze szczęścia. Gdy już prezenty były rozpakowane i emocje lekko opanowane powiedziałam pani Katarzynie, że to nie koniec prezentów i w środę dostanie jeszcze węgiel, wówczas po raz kolejny popłynęły łzy.„

Słowo od Rodziny :

„ Jesteśmy państwu bardzo wdzięczne, za okazaną pomoc i wsparcie. W imieniu swoim i córki serdecznie dziękuję za okazaną bezinteresowną pomoc, życzliwość, wrażliwość i wielkoduszność. Dziękując za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych marzeń. Życzymy Państwu z całego serca pełnych pokoju, radości i dobrych wzruszeń świąt Bożego Narodzenia. Aby wyrazić naszą radość i wzruszenie, chcę zacytować naszego kochanego Papierza Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Słowo od Wolontariusza :

„Z mojej strony pragnę z całego serca podziękować za przygotowanie tak pięknego prezentu. Jesteście państwo niesamowitymi ludźmi. Życzę Państwu wszystkiego dobrego. Życzę również zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Muszą Państwo wiedzieć, że wręczenie prezentu jaki przygotowaliście dla pani Katarzyny i jej córki było dla mnie wielką przyjemnością. Szczególnie dziękuję pani Jolancie. Przesyłam piękną myśl dla Was Wszystkich: ” Jeśli jesteś w stanie sprawić, że ktoś będzie szczęśliwy, zrób to! Świat coraz bardziej tego potrzebuje.”