Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020

 

ZAPRASZAM DO DUCHOWEGO UCZESTNICTWA WE MSZY ŚW. w intencji WSZYSTKICH PARAFIAN O ZDROWIE I   BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ZA WSTAWIENNICTWEM NMP MATKI KOŚCIOŁA I ODDALENIE OD NAS I NASZYCH RODZIN ORAZ DOMOSTW  WSZELKIEGO ZŁA W TYM EPIDEMII – MSZA ŚW. ZOSTANIE ODPRAWIONA DZISIAJ  TJ. W  NIEDZIELĘ 29.03.2020 o godzinie 11.30 w naszym kościele!

 

Po Mszy św. / ok 12.00 -13.00 / udam się z Najświętszym Sakramentem błogosławić Was Drodzy Bracia i Siostry w Waszych domach / proszę o podchodzenie do okien /

 

W  TYM ŚWIĘTYM CZASIE POŁUDNIOWEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PROSZĘ O ODMAWIANIE TAJEMNICY BOLESNEJ RÓŻAŃCA ŚW. , LITANII DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO I LITANII    DO WSZYSTKICH ŚW.

 

  • W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa –
  •  Można  jeszcze podjąć dzieło Duchowej Adopcji  Dziecka Poczętego, polegające na objęciu 9-cio miesięczną modlitwą jednego, anonimowego dziecka poczętego. Deklaracje udziału w tym dziele na stoliku przy drzwiach wyjściowych.

 

  • Od godz. 16.00 do 17.45 w najbliższy I piątek i  I sobotę miesiąca kwietnia oraz w sobotę od 9.30 do 11.00 – będzie okazja do spowiedzi czy to w konfesjonale czy na tzw. wolnym powietrzu-przestrzeni!
  • Jeśli jest taka możliwość to proszę o założenie maseczki ochronnej!
  • Szczegóły odnośnie spowiedzi w osobnym komunikacie!
  • Spowiedź dla chorych na Święta proszę zgłaszać wyłącznie telefonicznie!
  • Msze Św. zamówione do południa od czwartku do soboty będą odprawiane!
  • Przypominam o zarządzeniu iż na Mszy Św. może być tylko 5 osób z najbliższej rodziny!

 

Dziękuję bardzo Panom Piotrowi Łagoszowi, Łukaszowi Drewniakowi, Zdzisławowi Sowa, Adamowi Piwowar za wykonane prace porządkowe przy kościele: odkurzenie i wytrzepanie, wymycie wykładzin z podestu i ze schodów oraz zdeponowanie wraz z wycieraczkami w magazynie. 

 

Baranki Wielkanocne do nabycia na stolikach w kościele!!!

 

Rodzinie Państwa Janus  z Brzezia składam najserdeczniejsze podziękowanie za podjęcie dyżuru w ramach troski o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę ! W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin z ul. Narodowej: n-ry: 132,134,136,140