Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020

 

W dzisiejszą czwartą niedzielę miesiąca, chcemy zaśpiewamy po raz kolejny po komunii św. – SUPLIKACJE !

 

Z uwagi na ogłoszoną epidemię zostają odwołane REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych oraz wizyty u chorych na I piątek miesiąca kwietnia!

 

Spowiedź św. proszę zgłaszać tylko w wypadku nagłym zagrażającym życiu!!!!
W przypadku pogrzebu uczestniczy wyłącznie TYLKO NAJBLIŻSZA RODZINA!!!!

 

Gorzkie Żale, Drogi Krzyżowe w zbiorowej wspólnocie /w piątek i niedzielę/ – wszystkie spotkania formacyjne dzieci i młodzieży, spotkania Kręgów Biblijnych, Chóru Parafialnego , Scholii Dziewcząt – ZAWIESZONE aż do odwołania.
Zachęcam do osobistej adoracji Pana Jezusa 30 min. przed każdą Mszą Św.

 

W naszej świątyni tzn. od środy do piątku trwała JONIZACJA antybakteryjna, a w sobotę wieczorem oraz w godzinach rannych i po kolejnych Mszach Św. niedzielnych wszystkie ławki, klamki itp. uchwyty zostały umyte specjalnymi środkami dezynfekującymi!

 

Każdego dnia o godz. 20.30 – bez udziału wiernych – odmawiał będę w kościele różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
Proszę wiernych, aby w tym samym czasie w swoich rodzinach odmawiali różaniec w duchowej łączności z kapłanami. 

 

W przypadku gorszego samopoczucia, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych PROSI się CZCIGODNYCH PARAFIAN o powstrzymanie się od spotkań z innymi osobami.
Ze szczegółowymi informacjami należy zapoznawać się na stronach: www.gis.gov.pl, www.gov.pl/koronawirus.

 

Dziękuję bardzo Państwu z ul. ul. Narodowej 51,61,110 i ul. Słonecznej 2 za troskę o czystość naszego kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin z ul. Narodowej 67,79,83,128,130

Ks. Ryszard