Ogłoszenia Parafialne

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020

Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy oficjalnie liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Świąteczny wystrój i tradycja śpiewu kolęd trwa do MB Gromnicznej – 2 lutego!

  • W poniedziałek – św. Hilarego bp. i dr Kościoła
  • W piątek – wspomnienie św. Antoniego – opata – XXIII Dzień Judaizmu w Polsce

 

Pod stolikiem z gazetami GOŚCIA NIEDZIELNEGO – przy wyjściu znajduje się woda święcona, którą można zabierać do domów.

 

Zapraszam dzisiaj na wspólne kolędowanie o g. 17.00 wszystkich chorych, samotnych, naszych seniorów i seniorki z całej naszej parafii i nie tylko – z sąsiednich miejscowości też!

 

Za tydzień kolędowanie naszej młodzieży z Rodzicami, a za dwa tygodnie kolędowanie ze Scholą Dziecięcą i Chórem naszej parafii!

 

Dziękuję bardzo Paniom z miejscowości Wielka Wieś za utrzymanie w czystości kościoła, i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu zapraszam przedstawicieli rodzin Brzezia ul. Zarzecze 21,19,32,26,9 3,1

Za tydzień będziemy wspierać swoim darem wszelkie planowane remontowo- inwestycyjne prace w naszej parafii.

 

W minioną niedzielę nasza Wspólnota Parafialna wsparła chorego Kacperka z Zabierzowa modlitewnym wsparciem a także ofiarą pieniężną w wysokości 10.187, 20 gr PLN / dziesięć tysięcy sto osiemdziesiąt siedem złotych dwadzieścia groszy/

 

Dzisiaj w całej Polsce zbieramy na WOŚP 2020 !!! cel zbiórki to zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

 

Ks. Ryszard