Ogłoszenia Parafialne

20 niedziela zwykła – 18.08.2019

W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić następujące święta i wspomnienia:

  • W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Eudesa
  • We wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • W środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • W czwartek – wspomnienie NMP Królowej
  • W sobotę – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA
  • Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy dużo zdrowia , Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Patronów. SZCZĘŚĆ BOŻE !

Parafia w Szklarach przeżywa dzisiaj odpust parafialny- Suma o godz.12.00
Dziękuję bardzo osobom, które w piątek przygotowały świątynię na dzisiejszą niedzielę .

Dziś tzw. ” niedziela inwestycyjna ” – za wszystkie złożone przez Państwa ofiary składam w imieniu całej parafialnej Wspólnoty serdeczne podziękowanie BÓG ZAPŁAĆ !
Przypominam że dziś i już w najbliższą środę zosta/ła/nie odprawiona Msza św. o g. 8.00 – O zdrowie i Boże Błog. dla wszystkich Parafian oraz Opatrzność Boża dla
wszystkich Ofiarodawców naszej parafii a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

Organizatorzy XIX Gminnego Święta Trzeźwości zapraszają parafian, także z naszej parafii, do udziału w tym wydarzeniu, które będzie miało miejsce w najbliższą sobotę 24.08.2019 r.
W programie Msza św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Bolechowicach oraz druga część o godz. 17.00 w sali Szkoły Podstawowej
Grupa Trzeźwiejących Alkoholików z naszej gminy pragnie w tym dniu podziękować za dar trzeźwego obecnie życia oraz prosić o łaskę trzeźwości dla wielu osób dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu w jakiekolwiek formie.

 

WSZYSTKIM ŻYCZĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ – SIŁ, WYTRWAŁOŚCI W PRACY A WYPOCZYWAJĄCYM WSPANIAŁEGO ODPOCZYNKU POMIMO KOŃCZĄCYCH SIĘ POWOLI DLA DZIECI WAKACJI!

Ks. Ryszard

Dodaj komentarz